Oferta

Oferta

Czyli wszystko w jednym miejscu

Kredyty

W życiu większości z nas, na jakimś etapie, pojawia się potrzeba dodatkowego finansowania. Jak się za to zabrać?

Najważniejszym aspektem poszukiwania finansowania jest jasne określenie celu i  dostosowanie rozwiązania kredytowego. Często zdarza się, że jesteśmy niezadowoleni z kredytów jakie posiadamy. Najczęstszą przyczyną są nieodpowiedni moment zaciągania zobowiązania i niedostosowanie rodzaju kredytu do potrzeb. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. W pierwszej kolejności, są oni w stanie dobrać odpowiednie finansowanie, a jeżeli nie jesteśmy zadowoleni ze swoich kredytów, przeanalizować umowy i ułożyć strategię zmiany warunków na lepsze. Zawsze warto takie ruchy konsultować, ponieważ im większą wiedzę mamy, tym bardziej dopasowane finanse posiadamy. 

Chcesz wiedzieć, więcej na temat kredytów?

Spółki Gamingowe

Jedna z najbardziej dynamicznych i rozwojowych branż na rynku.

Jeżeli szukasz inwestycji, która może dać wysokie stopy zwrotu, a jednocześnie opiera się na nowoczesnych technologiach to ten dział na pewno Cię zainteresuje. Dzięki takim tuzom jak CD Project RED, polski rynek gier komputerowych rośnie, mimo zawirowań związanych z koronawirusem. Indeks WIG.Games jest notowany na giełdzie od 18 marca 2019 roku. W jego skład wchodzi CD Project RED, 11 BIT, Ten Square Games, PlayWay, CI Games. Każdy kto zainwestował w dniu otwarcia notowania tego indeksu, zarobił nawet 250%! I to mimo chwilowego spadku spowodowanego pandemią. Zainteresowany?

Depozyty Inwestycyjne

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących inwestycje w nowoczesne technologie, wspierające rozwój polskiej gospodarki.

Większość ekonomistów mówi o ryzyku wpadnięcia Polski w pułapkę średniego rozwoju. Do tej pory byliśmy wykonawcami prostych półproduktów dla największych firm europejskich. Dzięki temu utrzymywaliśmy stabilny poziom bezrobocia, ale z czasem trzeba zrobić kolejny krok naprzód. Nie da się tego dokonać bez wysokomarżowych, nowoczesnych biznesów. To one pchną naszą gospodarkę do poziomu krajów zachodniej Europy. Dlatego zapoznaj się z możliwością inwestycji w polskie FinTechy i inne branże, które stoją na najwyższym światowym poziomie. Ty też możesz być ich częścią.

Nieruchomości

Jedna z najstabilniejszych metod budowania oszczędności na Świecie

Nieruchomości są rozwiązaniem dla każdego, kto chce inwestować bezpiecznie i jest nastawiony na długo okres zwrotu z inwestycji. Takich rozwiązań jest na rynku bardzo dużo, dlatego my podchodzimy do tego inaczej. Zostawiamy aspekt dobrego zabezpieczenia, ale staramy się maksymalizować zysk i zmniejszamy czas trwania. Nasze inwestycje charakteryzują się tym, że zabezpieczeniem jest wpis w hipotece danej inwestycji. To powoduje, że jest jej właścicielem bądź współwłaścicielem. Metod zarabiania na inwestycjach związanych z nieruchomościami jest bardzo dużo i od tego jesteśmy my. Też stawiasz na bezpieczeństwo? 

Zostań Inwestorem z nami jest to prostsze niż myślisz

Co o nas piszą

Nasi klienci