BOŚ Bank

BOŚ Bank

Podstawowe parametry

Bank Ekologiczny

Zielona energia, biznes nastawiony na redukcję emisji CO2, nowoczesne technologie wspierające ekologie, to jest wizja BOŚ Banku i tacy przedsiębiorcy moga liczyć na dużą przychylność banku.

Parametry finansowe:

– Maksymalna kwota – brak górnej granicy 500.000 zł

– Okres – od 6 do 120 miesięcy

– Nawet 0% prowizji

– Oprocentowanie już od 3,68%

Największe atuty:

– Wysoka kwota bez zabezpieczenia

– Udogodnienia dla inwestycji w zieloną energię

– Kredyt na dowolny cel firmowy

– Brak obowiązku rozliczenia inwestycji

– Finansowanie nawet 100% inwestycji

– Preferencyjne warunki dla fotowoltaiki

KREDYT Z GWARANCJĄ DE MINIMIS

Gwarancja de minimis z Banku Gospodarstwa Krajowego to nic innego jak zabezpieczenie spłaty kredytu. W tym momencie jest to 80% kwoty kredytu. Dzięki temu nie posiadając zabezpieczenia hipotecznego, można liczyć na warunki zbliżone do tego. Idealne rozwiązanie dla dużych inwestycji.

TRADYCJA EKO

BOŚ jest polskim bankiem. Od prawie 30 lat uczy Polaków jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej. Dla klientów  tworzą innowacyjne produkty bankowe, do których dodają „zielone korzyści” – z zyskiem dla ich finansów.

Oferta produktowa regularnie zdobywa nagrody i wyróżnienia niezależnych ekspertów branży finansowej. Klientom korporacyjnym oferują preferencyjne kredyty na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska i zarazem wspierające rozwój ich biznesu. Od początku swej działalności BOŚ udzielił ponad 21,1 mld zł kredytów proekologicznych.

Potrzebujesz kredytu? Pomożemy także Tobie.