Kariera

Kariera

Zostań częścią zespołu Financial Network

DLACZEGO WARTO

Zastanawiałeś się nad zmianą w swoim życiu? Jesteś otwarty na ludzi i chcesz się rozwijać? Lubisz zarabiać dobre pieniądze i być niezależnym? Pracujesz bądź pracowałeś w finansach?

Zgłoś się do nas! Jesteśmy nowoczesną firmą, która w pierwszej kolejności stawia na rozwój swoich pracowników. Przychodząc do nas możesz liczyć na wsparcie, na każdym etapie kariery, ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności, zasady Fair play i kreatywną atmosferę. Droga do współpracy jest prosta.

Ogłoszenie

Jeżeli znalazłeś się tutaj musiałeś najpierw znaleźć nasze ogłoszenie o naborze. To czego od Ciebie potrzebujemy to CV. Chcemy Cię poznać.

Aplikacja

Kolejnym krokiem jest analiza odebranych przez nas zgłoszeń. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których chcemy zobaczyć osobiście.

Rozmowa

Jeżeli dojdziesz do tego momentu, możesz liczyć na rzeczową i konkretną rozmowę na temat warunków pracy i zasadach panujących w biurze. Oczywiście przy dobrej kawie.

Kontakt

Po zakończeniu analizy kandydatów, kontaktujemy się z najlepszymi. Zapraszamy na dzień, w którym będziesz mógł, zapoznać się ze wszystkimi, doświadczyć systemu pracy i poczuć atmosferę.

Nie zwlekaj i dołącz do zespołu!

Co o nas piszą

Nasi klienci