mBANK

mBank

Podstawowe parametry

Elastyczność, to najlepsza cecha

Ratalny, obrotowy, konsolidacyjny? Nie wiesz do końca jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź mBank. Z nami otrzymasz wstępna decyzję finansowa na wszystkie te rozwiązania. Za jednym zamachem, pozyskasz środki, obniżysz raty i otrzymasz kredyt obrotowy na bieżącą płynność.

Parametry finansowe:

– Maksymalna kwota – 4.000.000 zł

– Okres – od 12 do 240 miesięcy

– Nawet 0% prowizji

– Oprocentowanie zależne od scoringu

Największe atuty:

– Finansowanie dla firm od 6-go miesiąca od założenia

Wysoka kwota finansowania – 500.000 bez zabezpieczenia i 4.000.000 zł z zabezpieczeniem

– Karencja w spłacie do 6 miesięcy

Finansowanie Start Up’ów

Automatyczne odnowienie linii w rachunku

– Zdolność kredytowa oparta o obroty na rachunku i dochód

KREDYT Z GWARANCJĄ DE MINIMIS

Gwarancja de minimis z Banku Gospodarstwa Krajowego to nic innego jak zabezpieczenie spłaty kredytu. W tym momencie jest to 80% kwoty kredytu. Dzięki temu nie posiadając zabezpieczenia hipotecznego, można liczyć na warunki zbliżone do tego. Idealne rozwiązanie dla dużych inwestycji.

KREDYT INWESTYCYJNY

Często zdarza się tak, że mamy pomysł, biznesplan, umiejętności i wiedzę, ale brakuje nam kapitału na realizację marzeń. Wtedy właśnie powinieneś zgłosić się do nas. Razem z mBankiem możemy przedstawić Ci propozycję finansowania, która obejmie 100% inwestycji, dostaniesz je nawet 1 dzień po założeniu firmy i zmniejszymy ratę, rozkładając kredyt na 20 lat. To sprawi olbrzymi komfort w realizowaniu marzeń o rozwoju jako przedsiębiorca.

Potrzebujesz kredytu? Pomożemy także Tobie.