Nieruchomości

Nieruchomości

Kiedy cenisz sobie bezpieczeństwo

Przykłady:

FLIP:

  • Zakup – 229.900 zł +70.000 zł (remont, prowizja, notariusz)
  • Razem – 300.000 zł
  • Do wydzielenia 2 kawalerki
  • Wynajem 2 x 1.400 zł = 2.800 zł x 12 miesięcy = 33.600 zł/rok
  • Sprzedaż: 360.000 – 370.000 zł
  • ZYSK: ok 60.000 – 70.000 zł

Współudział w zakupie nieruchomości:

  • Okres: 1 – 2 lata
  • Oprocentowanie: 6% w skali roku
  • Odsetki co kwartał
  • Zabezpieczenie 200% zainwestowanej kwoty na działce w Poznaniu

Kiedy cenisz bezpieczeństwo

Inwestowanie w nieruchomości to jedna z najstarszych i najbezpieczniejszych form inwestycji. Ten rynek charakteryzuje się większą odpornością na kryzysy, a w ostateczności jesteśmy właścicielem dobra trwałego jakim jest budynek, mieszkanie, ziemia itp. 

Nasi inwestorzy cenią sobie zasadę jaką się kierujemy przy wybieraniu inwestycji jaką jest wpis w hipotece. Unikamy niejasnych zapisów, które nie chronią naszych klientów.

Rozwiązania jakie proponujemy charakteryzują się dopasowaniem do potrzeb jakie przedstawiają osoby, które z nami współpracują. W nieruchomości można inwestować na różne sposoby, a my stawiamy na trzy obszary:

1. Flipy na nieruchomościach, gdzie przy wejściu w inwestycję, inwestor staje się właścicielem nieruchomości, czas trwania to 6 miesięcy, a inwestycja jest pasywna.

2. Współudział w zakupie nieruchomości pod sprzedaż na zasadzie Land development lub budowę osiedla. Zabezpieczeniem jest wpis w hipotece na pierwszym miejscu.

3. Uczestnictwo w projekcie developerskim poprzez nabycie udziałów w spółce celowej. Rozwiązanie to, zakłada czerpanie zysków z inwestycji w okresie do 18 miesięcy i w tym czasie środki inwestorów zostaną powiększone o 11,23% (7,49% w skali roku)

DZIAŁKI NA MAZURACH

Mazury to wciąż mocno niedoceniany i przede wszystkim niedoszacowany region turystyczny w Polsce. Tamtejsze gminy zrobią wszystko by przyciągnąć jak najwięcej turystów. Dlatego bardzo ciekawą opcją inwestycyjną jest zakup działek. Inwestycja polega na zakupie działki na określonym, przyszłym, osiedlu z zabudowa letniskową, doprowadzenie wszystkich niezbędnych mediów i sprzedaż z zyskiem. Chcesz wiedzieć więcej? 

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Może nie jest to stricte inwestycja w nieruchomości, rozumiane konserwatywnie, ale można w ten sposób do nich podchodzić. Celem inwestycji jest zbudowanie tysiąca farm fotowoltaicznych. Na ten moment podpisanych jest 20 umów na dzierżawę gruntów optymalnych do instalacji farmy. Pomysł oparty jest o zakup tokenów w technologii blockchain, o wartości 1 kWh, z możliwością sprzedazy na giełdzie energii, bądź sprzedaży do podmiotu bilansującego co pozwoli na dostarczenie do Ciebie prądu, bez posiadania własnych paneli fotowoltaicznych.

Nie pracuj dla pieniędzy, niech one pracują dla Ciebie