Oferta inwestycyjna

Inwestycje

Dla firm i osób prywatnych

Inwestycje z Financial Network

Na rynku inwestycji działamy całkowicie niezależnie. Rozwiązania, które możemy zaproponować są szczegółowo analizowane przez specjalistów, co pozwala przedstawić tylko wysokiej jakości projekty

DEPOZYTY INWESTYCYJNE ZABEZPIECZONE

Przyjmij rolę banku wobec przedsiębiorcy. Wyobraź sobie sytuację kiedy to przedsiębiorca przedstawia Tobie, swoją sytuację finansową i pokazuje dlaczego warto pożyczyć mu środki. Tym właśnie są depozyty inwestycyjne. Stopy zwrotu sięgają nawet 11% w skali roku. Każda inwestycja jest zabezpieczona np. nieruchomościami. To ty wybierasz najbardziej atrakcyjny projekt, w który zainwestujesz.

UDZIAŁY W FIRMACH / PROJEKTACH

Zastanawiałeś się kiedyś jak czuje się prawdziwy inwestor? Zamiast inwestycji w nieznane fundusze, zainwestuj bezpośrednio w projekt. Stań się częścią firmy. Na rynku jest wiele Start Up’ów i Developerów, którzy mogą stać się liderami w swojej branży. Obserwuj, wpływaj, żyj swoją inwestycją. Mamy doświadczenie w promowaniu marek innowacyjnych i dochodowych.

REGULARNE OSZCZĘDZANIE

Każdemu z nas sen spędza z powiek to jak będzie wyglądała nasza emerytura. Myślałeś jaki możesz mieć na to wpływ? Możesz zacząć oszczędzać już teraz! Im wcześniej się na to zdecydujesz tym łatwiejszą jesień życia sobie zapewnisz. Wybierz swój styl oszczędzania i zabezpiecz siebie, bądź swoje dzieci. Bądź niezależny już teraz.

Zostań Inwestorem z nami jest to prostsze niż myślisz

Co o nas piszą

Nasi klienci